Forum Analityka Strona Główna

Analityka
Forum studentów analityki medycznej Collegium Medicum UJ
Odpowiedz do tematu
OFERTA PRACY Cytotechnik/ Opiekun merytoryczny
ateamrecruitment
mieloblast
mieloblast

Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1

A-Team Recruitment jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego dostarczającą rozwiązania w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na obszarze Europy, Australii i Nowej Zelandii.

Dla naszego Klienta, czołowej firmy na światowym rynku technologii medycznych, produkującej i sprzedającej wyroby medyczne, systemy aparatów
i odczynniki poszukujemy osoby na stanowisko

Cytotechnik/ Opiekun merytoryczny

Miejsce pracy: Warszawa oraz obszar całej Polski
nr ref. CO/04/10/370

Opis stanowiska:

• kreowanie i realizacja działań edukacyjno-szkoleniowych w środowisku medycznym/laboratoryjnym,
• koordynacja działań szkoleniowych oraz marketingowo-promocyjnych na poziomie krajowym,
• zapewnienie wsparcia merytorycznego dla realizacji badań i projektu oraz laboratoriów,
• wsparcie przy wprowadzaniu innowacyjnego produktu na rynek,
• współpraca z Opinion Leaderami,
• ścisła współpraca z działem marketingu i sprzedaży.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe z dziedziny nauk medycznych (w tym mile widziane z technologi medycznej),
• doświadczenie w badaniu materiału ginekologicznego (testy PAP) oraz ogólnego cytologicznego. Doświadczenie w immuno -, cyto- i histochemii będzie mile widziane,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność prowadzenia prezentacji,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• gotowość do podejmowania częstych podróży służbowych na terenie Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Oferujemy:
• możliwość pracy z innowacyjnym rozwiązaniem wspierającym profilatykę chorób nowotworowych,
• pełną wyzwań pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie,
• stałą i stabilną pracę,
• atrakcyjne warunki finansowe,
• bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW i na życie),
• narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
• rozwój umiejętności w oparciu o szkolenia w Polsce i za granicą.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz List Motywacyjny wraz z numerem referencyjnym TPS/04/10/370
w tytule maila na adres:

[link widoczny dla zalogowanych]

Do przesłanej aplikacji nalezy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)